Najnowsze informacje

Dowiedz się, co u nas słychać

czwartek, 09 styczeń 2020 21:38

MECZ PRZYJAŹNI DLA MYKANOWA...

Centralna Szkoła PSP w ostatniej kolejce I etapu rozgrywek pokonała Heathome Kratki.pl 2:0 i I etap sezonu kończy na szczycie. Szadkowski, Niczke, Herman te nazwiska budzą respekt i siłę, siłę, którą ekipa Jacka Gawrońskiego pokazała szczególnie w pierwszym secie wygranym do 13. MVP spotkania został natomiast Mariusz Wacek. W drugim czwartkowym spotkaniu Gmina Konopiska pokonała ostatni w tabeli Servecom Sol-it.pl 2:0.

W meczach kończących 13 serie spotkań emocji było co nie miara. W pierwszym piątkowym meczu Grom Poczesna Klimas & Klimas pokonał Politechnikę 2:1. W drugim piątkowym meczu byliśmy świadkami emocji na jakie długo w tym sezonie czekano. Kamienica Polska z Budmarem grali mecz o tzw 6 pkt gdyż obie ekipy sąsiadowały w ligowej tabeli z identyczna zdobyczą punktową. Po dwóch setach był idealny remis 21:25, 25:21, o wszystkim decydował set trzeci. Tego lepiej psychicznie wytrzymali zawodnicy z Kamienicy Polskiej i 20:18 wyrywając wyprzedzili w ligowej tabeli po I etapie rywala o punkt. I kiedy wydawało się że już nic tego wieczoru nie przebije emocji spotkania Kamienica Polska - Budmar, na parkiecie pojawili się sympatyzujący ze Sobą na co dzień zawodnicy z Myszkowa i Mykanowa. 29:31 pierwszy set dla Myszkowa. 28:26 drugi dla Mykanowa chyba mówią wszystko. W secie trzecim po świetnej grze Mikołaja Ściebury 15:11 wygrywa ekipa z Mykanowa i I etap rozgrywek kończy na pozycji wicelidera. Brel jest czwarty. Brawa dla obu ekip za to spotkanie!

Do rozegrania pozostało zaległe spotkanie Wkręt-metu z KS Grabową i wszystko będzie jasne po I etapie! A w drugim emocji będzie jeszcze więcej.

Ostatnio zmieniany piątek, 10 styczeń 2020 22:43